Moje Poglądy

Wierzę w zrównoważony rozwój kraju. Wierzę w Państwo, które wspiera tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Wierzę w politykę, która nie wyklucza, ale stwarza możliwości.

Możliwość rozwoju dla jednostki przez zapewnienie edukacji i możliwości pracy. Możliwość rozwoju dla firm przez minimalizowanie opłat ściąganych przez państwo i tworzenie przyjaznego prawa dla przedsiębiorczości. Oraz możliwość rozwoju Polski przez rozwijanie infrastruktury oraz utrzymanie możliwie najniższych podatków.

Mimo mojej wiary w Polskę muszę zwrócić uwagę na to, że zarówno nasz kraj i region stoi przed trudnościami. Aktualna władza wydaje pieniądze Polaków na wprowadzanie swojej wizji socjalizmu u nas, pieniądze te pochodzące z podwyższania kosztów które musi spłacać każde z państwa, mogły by zostać wykorzystane do spłaty długu publicznego, a co za tym idzie wzmocnienia Polski a w przyszłości możliwe obniżenie podatków.

Drugim aspektem który dotyka najbardziej nasz region jest problem wody. Ilość wody pitnej w Europie maleje, a Polska jest w czołówce państw dotkniętych tym problemem. Nasz region jest najsuchszy w Polsce. Wg raportu Ministerstwa Ochrony Środowiska, część woj. łódzkiego do roku 2030 będzie miał charakter pustynny. Gdy taka sytuacja się będzie pogłębiać spowoduje to katastrofalne skutki dla rolnictwa w naszym regionie. A rolnictwo jest podstawą zdrowego i samowystarczalnego regionu.

Mimo tych i wielu innych problemów wierze w Polskę. W kraj możliwości pracowitych i mądrych ludzi, w politykę, która nie dzieli ludzi ze względu na poglądy, religię, pochodzenie czy kolor skóry. Wierze w Polskę równych szans dla wszystkich Polaków, gdzie nie ma polityków, którzy obsadzają członkami swojej rodzinny rady nadzorcze, a pieniądze publiczne trafiają do właściwego celu a nie prywatnych kieszeni.

stat4u ') //--> stat4u